KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6823327
nr 682 3327
Gravyrer
3 st, 50x38
Kondition: ramskador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 februari 2011
kl 17:15:10
100 kr
700 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
6
700 kr
6
800 kr
7
800 kr
7
900 kr
1.000 kr
7
1.000 kr
7
1.100 kr
1.200 kr
7
1.300 kr